18 Mayıs 2013 #1802338

Akbank Konut Kredisi!

Bankanızda bulunan konut kredimin refinansman işlemi için almış olduğum oranlar hayal kırıklığı. Rakip bankalardan aldığım oranlar ile uzaktan yakından alakanız yok.25 taksit ödemiş bulunmaktayım halen 95 taksitim mevcut, sizden hiç memnun değilim.


Kredi refinansmanında 1500 lira gereksiz yere fark ücreti alan fırsatçı bir banka konumundasınız.Niçin anapara borcum üzerinden refinansman yapılmıyor bu 1500 lira neden alınıyor. Yeni müşterilere 0,67 faiz oranı verirken neden bizlere refinansman için 0.80 gibi oranlar veriyorsunuz. İlk işim sizden kurtulmak olacak.

Güngör 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön