26 Nisan 2013 #1765761

Akbank Konut Kredimi Yeniden Yapılandırmıyor!

Geçen hafta Akbanktan aldığım konut kredisini faizler düştüğü için yeniden yapılandırmak istedim. Satış yetkilisi; başka bankadan fiyat aldınız mı, masraf ne önerdiler vb. gibi sorular sorarak bilgisayara giriş yaptı, %76 dan kredinizi yapılandıralım dedi.


Şu an oran %71 dediğimde banka politikası dedi. Kanunen %2 ceza alarak siz kredimi yeniden yapılandırmak zorundasınız dedim. Bu yaptığınız yasal değil dediğimde ise genel merkezle görüşün dedi. Yasaya rağmen bu ne cüret anlamadım. Genel merkeze mail attım, henüz ulaşan olmadı.

Adem 73 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön