10 Şubat 2016

Akbank KOBİ Hesabı Adı Altında Kesilen Paraların İadesi!

Bankanızla yaklaşık iki yıldır Balıkesir Org. şubede başlayan çalışmalarımız, İzmir Atatürk Organize An. şubesinde devam etmekteyiz. Bu şubelerle sadece hesap açma bazında bir bağlantımız vardır. Bir yıl önce KOBİ paketi adı altında, yaklaşık 500,00 TL kesilen bir para bulunmaktaydı. Bu paranın iadesi ile ilgili yaptığımız başvuru şube tarafından merkeze mail yazdık, cevap bekliyoruz diye devamlı ertelendi.

Daha sonra hesabımızı Balıkesir'den İzmir'e taşıdık, burada da aynı arife tarif paketi adı altında 550,00 TL ve 280,00 TL gibi 2 kere para kesildi. Bunun da iadesi için İzmir şube ve Balıkesir şube ile görüştüğümüzde herkes üstünden sorumluluğu attı ve muhatap bulamaz hale geldik çağrı merkezini aramamız söylendi ama çağrı merkezi de paranın şube tarafından iadesi yapılacak yorumu yapıldı.
Acilen paranın iadesini olmazsa hukuki işleme başvuracağımızı bildiririz.

Meltem 58 Okunma

Cevaplar

  • Meltem09 Mart 2016

    şikayetimin değerlendirilerek olumlu sonuçlanmasından dolayı yaptığınız yardımlar için çok teşekkür ederim.

  • Meltem'in Teşekkür Mesajı09 Mart 2016

    Gösterilen anlayış ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön