19 Eylül 2013 #2021437

Akbank Keyfi Hesap Kesim Tarihi Değişikliği Yapıyor!

19.09.2013 tarihinde internet bankacılığı hesabımda hesap kesim tarihimin 7'sinden 4'üne alındığını gördüm. Diyalog hattını aradığımda ilk seferinde 12 dakika bekledikten sonra kimseye ulaşamadan kapattım, ikincisinde 15. dakikada nihayet bir kişi cevap verdi.


Değişikliğin benden değil resmi tatile denk gelen ödeme tarihinden dolayı olduğunu ayın 14'ünde son ödeme tarihimin olduğunu bana iletti. Ayın 15'inde maaş alan bir devlet memuru olarak Akbank'ı hem keyfi hesap kesim tarihi değişikliği hem de telefonda çok fazla bekletmesinden dolayı kınıyorum.

Huriye 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön