02 Mayıs 2013

Akbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Akbank kredi kartı ve hesabımdan 15 senedir kredi kartı ve hesap kullanım ücreti kesilmektedir. Ben tüketici haklarına başvurdum dilekçede yazdım gönderdim ama zahmet edipte dilekçeme cevap yazmadılar. Göndermiş olduğum dilekçe ve posta alındısı elimde .Kesilen tarihleri bile çıkartarak gönderdim aramasınlar diye ama ne yazıkki dönüş bile yapmadılar.


Hukuki Sebep 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yargıtay, vatandaşın 10 yıl geriye dönük olarak kredi kartı aidatının almasının yolunu açmıştır.Son dört Hanesi 1256 kredi kartımın.

Ayten 141 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön