29 Nisan 2013 #1769610

Akbank Kesilen Ücretler!

İhtiyaç kredisine bağlı hesaptan işletim ücreti almak nasıl bir mantıktır?!? Ben çözemedim! Her ay personelinizi gönderin, taksitimizi elden teslim edelim? olmadı derseniz, hesap işletim ücreti veya eft-havale ücreti almayan bankalardan! hesap açayım oradan sizin verdiğiniz hesaba aktarma yapalım yine olmadı derseniz şube çalışanlarınızın dediği üzere '2 adet oto-ödeme talimatı vermek kaydıyla ücret iadesi olur' teklifiyle 2 adet fatura vereyim ücret iadesi yapmayın!


Muş. Hız. arayayım öyle bir uygulama yok desinler:) şubeden bana böyle iletildi dediğimde 'şubeden yanlış bilgi verilmiş, öyle bir uygulamamız yok ' cevabı verecek kadar pişkin olun!! Gittiğim şube Akbank şubesi sayın yetkili!

Hüseyin 92 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin10 Mayıs 2013

  Şubenizle sizin verdiğiniz cevapların yönlendirmelerin farklı olmasını nasıl yorumluyorsunuz? Asıl soru bu! Neden şubenizin yönlendirmesini yaptığım halde ücret iadesini yapmıyorsunuz? Neden müşteri kaybetmeyi göze alıyorsunuz? ki zaten sizden kredimi kapatıp başka bankayla çalışmaya başladım ve yakında kredi kartımıda kapatıp sizinle birdaha çalışmamaya kendime söz vereceğim.. Not: Saydam bir çalışma şekliniz varsa cevaplarınızı buraya herkesin okuyabileceği bir yere yazarsınız..!!

 • Hüseyin10 Mayıs 2013

  Neden cevabınızı buraya yazmıyorsunuz veya yazamıyorsunuz? siz yorulmayın ben aynısını buraya iletirim!! Sayın Hüseyin Karataş, Hesap İşletim Ücreti ile ilgili iletiniz Bankamızca yeniden incelenmiştir. Bireysel müşterilerimizin vadesiz hesaplarından, 2012 yılı itibariyle Haziran ve Aralık ayları için yılda 2 defa olmak üzere, Vadesiz TL hesaplarından BSMV dahil 50-TL, Çatı hesaplarından 55-TL, Öğrenci hesaplarından 5 TL, vadesiz döviz tevdiat hesaplarından ise 11-EUR(veya muadili) Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmektedir. Hizmet bedellerimiz günün koşullarına göre güncellenebilmektedir. Hesap işletim ücreti aşağıdaki hesaplardan alınmamaktadır; - Vadesiz mevduat hesabından veya neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı tanımlı olan ve son iki ay içerisinde en az bir kez fatura ödemesi gerçekleşmiş hesaplardan, - En az bir hesabi fatura istisnasina ugramis müsterilerimizin yabanci para vadesiz hesaplarindan, - Neo ek kart ile özel okul ve sigorta ödemeleri için açilan hesaplardan, - Fon alim talimati aktif olan Akbank Fon Birikim Hesaplarindan, - Hesap işletim ücreti tahsilat döneminde son 3 ay içerisinde en az bir talimatlı ödemesi gerçekleşmiş Mevduat Birikim Hesaplarının bağlı olduğu vadesiz hesaplardan, - Vadesiz Altın Mevduat Hesaplarından, - Maaş ödemesini Bankamız aracılığı ile yapan anlaşmalı kurumların maaş hesaplarından, - Resmi Kurumlar ve Diger Kurum hesabi niteligindeki vadesiz hesaplardan. Kredi kartından verilen fatura talimatları için hesap işletim ücreti muafiyeti bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank TAŞ. Banka kartı ve kredi kartı kayıp/çalıntı bildirimlerinizi, kartlarınız ve hesaplarınız ile ilgili her türlü talimat ve güncelleme taleplerinizi 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'ne iletiniz.

 • Akbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 30/04/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Hüseyin08 Mayıs 2013

  08,5,2103 araştırmaya incelemeye devam et akbank bana dönüşünüz olmadı, çok hızlısın akbank! Kredi kartımdada aynı olayı yaşadım! Şubenizden kredi kartıma 2 adet otomatik ödeme vermem durumunda kredi kartı kullanım ücreti alınmayacağı söylenmişti lakin geçen ay hesap özetimde kredi kartı kullanım ücreti yansıtılmış. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde yine aynı cevabı aldım! 'Kredi kartına otomatik ödeme verme durumunda kart ücreti alınmz şeklinde uygulamamız yoktur, şubeden size yanlış bilgi verilmiş' :) Çok profesyonelsin akbank!! Nasıl olsaydı kartımdan kesilen bu ücretin iadesi yapıldı çok şaşırttınız beni..!

 • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön