04 Nisan 2013 #1724596

Akbank Kesilen Ücretin İadesi Yapılmıyor!

04.03.2013 tarihinde kazandığı bildirir tüketici sorunları hakem heyeti kararını alarak, Akbank Ankara Dikmen şubesine gittim, lakin şubedeki hesapları kapattığım için "ödemeyi genel müdürlük kanalıyla yapacaklarını ve bana bilgi mesajı çekileceğini" söylediler. Evraklarımı Akbank Genel Müdürlüğüne fax çektiklerini söylediler. Yaklaşık 3 hafta geçmesine rağmen Akbank Genel Müdürlüğünden haber gelmedi ve Akbank Ankara Dikmen şubesini aradığımda da bu parayı almak için "diğer yasal yolları deneyin" denerek sürekli kaba bir tavır sergilenmektedir. Eğer kısa süre içerisinde cevap alamazsam tabi ki; icra takibi yoluna gideceğim. Paranın ödenmemesinden ve sergilenen kaba tavırdan şikayetçiyim.

İsmail 45 Okunma

Cevaplar

  • İsmail18 Nisan 2013

    Şubenize kararın bir örneğini teslim ettim ve tam 1 hafta geçti. Yine de sizin genel müdürlüğünüzden iletişime geçen yok. Sitenizin "Bize Ulaşın" kısmından da aynı durumu size özetledim.

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön