09 Mayıs 2013

Akbank Kendi Hatasının Faturasını Müşterisine Kesmesi!

Geçtiğimiz ay Akbank Santral şubesinden Axess Free kart aldım. Başvuruyu yaparken özellikle hesap kesim tarihinin benim için çok önemli olduğunu üçüncü dönem yani ayın 15-25. günlerini seçmesini söyledim. Satışçı arkadaş dediğim gibi formu doldurmuştu bundan adım kadar eminim.


Fakat nasıl olduysa ayın 7 sinde hesap kesilmiş ve mailime son 17 si ödeme tarihli ekstre gönderilmişti. Bankayı aradım hata sizden kaynaklanıyor ben bu ay ödeme planıma göre yüklü harcama yaptım dedim. Asgariyi ödersiniz kartınıza faiz işler, bu ay için bir şey yapamayız dediler. Ben bu ay bankanın kafasına göre belirlediği tarihte asgariyi dahi ödemeyi reddediyorum ödersem de hepsini kapatıp kartı iptal ettireceğim.

Esra 43 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön