19 Temmuz 2014

Akbank Kayıt Dışı Olarak Kredi Kartından Para Çekmektedir

Tripsta.com.tr uçak bileti aldık. Tripsta bize email ile fatura olarak 1544 tl lik fatura yolladı. Akbank ise sanal kredi kartımızdan 1588 tl çekti. Tripsta ile görüştüğümüzde ise şirket yetkilileri aradaki 40 tl gibi bir farkın Akbank tarafından alındığını bizlere iletti. Akbank'ı aradığımızda ilk başta firmanın bu 40 tl lik farkı aldığını söyleyerek firma ile görüşün deyip bizi başından savmaya çalıştı.


Daha sonra Akbank yetkilisi kendi kafalarına kur farkı uyguladıklarını ve müşterilerine bilgi vermeden fazladan parayı kredi kartından çektiği anlaşıldı. Bizim gibi binlerce Akbank'lının bu şekilde yanıltıldığı ve kayıt dışı işlem yaptığını düşünüyoruz.

Şadiye 269 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön