17 Mart 2015

Akbank Kartsız İşlemde Kesilecek Masraf Belirtilmiyor.

Akbank 4966*** numaralı müşterisiyim. Mobil bankacılıktan öğrenci kardeşimin hesabına para yatırmak istedim 1 TL masraf gösterince şube yakınımda masrafsızca ATM'den yatırayım dedim, kartsız olarak işlemleri gerçekleştirip parayı ATM'ye verdikten sonra işlem gerçekleşti ve makbuz çıktığında bir baktım banka benden 9,52 TL'si hizmet bedeli olmak üzere 0,52 TL'si BSMV tutarı adı altında toplamda 10 TL kesinti yapmış.

Söz konusu işlemin tarafıma iadesini istiyorum, aynı işlemi mobil bankacılıkta 1 TL'ye yapıyor bunu da belirtiyor ama ATM'de kesilecek tutarı önceden gösterip onay istemiyor, işlem bittikten sonra kestim haberin olsun diyor.

Mustafa 285 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Nisan 2015

  Tarafıma ulaşan herhangi bir bilgi söz konusu değildir, konu ile ilgili olarak sisteminizde kayıtlı cep numaramdan tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

 • Akbank Temsilcisi26 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 18.03.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mustafa26 Mart 2015

  Bu kadar süre içerisinde değerlendirmenizi tamamlayamadınız mı, nasıl bir bankacılık anlayışınız var?

 • Akbank Temsilcisi17 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön