21 Şubat 2013

Akbank Kartlarımdan 300 TL Üyelik Ücreti Almış!

Sonu 3962 ile biten Fish kredi kartımdan 12 Şubat 2013 tarihinde 120 TL ve üç adet ek kartlardan ise 60’ar TL üyelik ücreti almışlar. Toplam 300 TL kart ücreti almışlar. Kredi kartlarımın hepsini bu üyelik ücreti yüzünden iptal ettireceğim. Tarafıma e-mail ile gelen hesap ekstresini kontrol ettiğimde fark ettim ki bu kart ücreti çok fazla.

Bu 120 TL ve üç tane 60'ar TL´nin kartıma çok acil iadesini talep ediyorum.Lütfen 3962 ile biten kartımdan alınan bu toplam 300 TL üyelik bedelinin kartıma iadesini rica ediyorum. Eğer iadesi iptali mümkün değil ise üzülerek hiç bilgi vermeksizin Akbank´a ait bütün kredi kartlarımı kullanıma kapatılarak iptal edilmesini rica ediyorum.

Mehmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön