21 Eylül 2013

Akbank Kartımı Teslim Alamadım!

Akbank'ın çalıştığı Telekurye firması kartımı teslimle ilgili adrese gelmeden adreste bulunamadı diye kayıt düştü. Çok görüştüm netice olmadı. Bankanın müşteri temsilcisi ile görüşüp kurye firmasını şikayet ettim. Anlaşmalı firmayı savundu. Şikayetlere baktım biraz, bundan sonra önce şu linkten bize ulaşın diyor. Ben arayarak ulaştım, gördüm. İçimden dedim ki; iyi ki azarlamadı. Şimdi de internet sitesinden yazın dedik siz niye arıyorsunuz diye mi konuşacaklar diye düşünüyorum.

Halil 69 Okunma

Cevaplar

  • Halil24 Eylül 2013

    İlgili biriminiz incelemiş ve teslim edildiği için sorun çözülmüştür maili gönderiyorsunuz. Şikayet ede ede anca getirtebildim. Neredeyse 1 ayda elime geçti o da şikayetlerle. Banka, bana teslim edilmiştir diyeceğinize neredeyse 1 aydır kurye çarşıda gezip adrese gelmiyor ve adreste bulunamadı diyor onu çözün.

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön