27 Ocak 2014 #2258686

Akbank Kartımı Benden Habersiz Kullanmışlar

22.01.2014 tarihinde Akbank genel müdürlükten beni aradılar ve kredi kartımdan mail order yoluyla 2.735,00 tl ve 871,35 tl alışveriş yapıldığını ve bunu benim yapıp yapmadığımı sordular. Bende bu alışverişleri benim yapmadığımı ve bundan haberim olmadığını söyledim. Kartımı güvenlik sebebiyle iptal ettiler. Aynı gün Akbank genel müdürlüğüne itiraz yazısı faxladım.


26.01.2014 pazar günü kart ekstrası geldi ve 2.735,00 tl olan harcamayı borcuma yansıtmışlar. Yapmadığım bir alışverişin borcunu bana ödettirmek istiyorlar.Akbank'la alakalı bütün kartlarımı, otomatik ödeme talimatlarımı daha ne varsa hepsini iptal edeceğim.Tüketici mahkemesine ve savcılığa başvuracağım.

Murat 275 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Şubat 2014

    şikayetim günlerdir çözülmedive çok övdükleri reklamlar yaptıkları ama hiç güvenliği olmayan axess kredi kartını birdaha asla kullanmayacağım.Akbank şikayetlerin hepsine hazır metin olarak cevap gönderiyor fakat gerçekte hiçbir çözüm yok.

  • Akbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön