03 Şubat 2014 #2272689

Akbank Kartımdan Harcama Yapıldı

Size geçen pazartesi attığım faksa hala dönüş yapmadığınız. Faksın size iletilip iletilmediğini bile hala bilmiyorum. Kartım çalındı, içinden para çekildi. İşlem iptalini ve paramı talep ediyorum. Artık bir dönüş yapın.

Mert 142 Okunma

Cevaplar

  • Mert04 Şubat 2014

    sonunda bir yanıt geldi şüpheli bir işlem gerçekleşmediği görülmüş nasıl oluyorsa. o kameraları oraya izlememek için mi koyuyorsunuz. polise gidip şikayetçi olmam gerekiyor mu dedim gerekmiyor dediniz. o kamera kayıtları ile parayı çalan kişinin tespitini talep ediyorum sizden. para bankamatiğinizden çalınmıştır bilmem farkında mısınız.

  • Mert03 Şubat 2014

    twitter akbankdestekten ve sitenizin iletişim formundan yazdım ama faxın ulaşıp ulaşmadığı bile söylenmedi. ayrıca telefonla ulaşmaya çalıştım fakat açan olmadı.

  • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön