27 Mayıs 2013

Akbank Kartıma İade Yapmıyor!

Ak Sigortanın bilgim dahilinde olmadan kredi kartıma yapmış olduğu çalınmaya karşı sigorta işlemini iptal ettirmiş olmama rağmen Akbank hala ödemesini yapmıyor. Sigortayla görüşüyorum iptal işleminiz 17.05.2013 tarihinde gerçekleştirildi banka ile görüşün diyor. Bankaya gidiyorum iptal işlemi görülüyor fakat hesabınıza yatmış para görünmüyor diyorlar. Bu sırada benim kredi kartımdan işlem ücreti düzenli olarak kesilmeye devam ediyor.


Kendi aranızdaki sorunu ben mi çözmeliyim? Bu nasıl iştir fazlasıyla mağdur oldum zaten. Hem de sorunu çözebilecek muhatap bulamıyorum.

Bahar 40 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön