04 Şubat 2014
Yorum Yap
#2275320

Akbank Kartıma Chip Para Yatırılmadı

2014 yılı şubat ayı sevgililer günü kampanyası için Aşk yazıp kayıt olduktan sonra Sanalpazar.com dan 980 TL alışveriş yaptım kampanya sözüne istinaden tarafıma yüzde %5 chip para yüklenmesi gerekiyor yani 49 TL yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım sorun kaydı açalım denildi fakat ne arayan var ne soran nede chip para ortada yok.


Bu nasıl bir bankacılık anlayışı kampanya şartların da belirttiği üzere chip para anında yüklenecek denildi fakat chip para falan yok. Akbank kredi kartımı yeni kullanmama rağmen resmen Akbank tan soğudum birde platinum kart kullanıcısıyım bu sorunumun en kısa sürede çözümünü chip paramın kredi kartıma yatırılmasını bekliyorum.

Mehmet Mehmet 98 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları