16 Kasım 2013

Akbank Kartım Teslim Edilmedi!

Sizin gibi büyük ve güvenilir bir bankanın bu kadar kötü bir kurye şirketi ile çalışması sizin güvenilirliğinize ve hizmet kalitenize kesinlikle gölge düşürmektedir. Akbank'ın 444 25 25 veya Telekurye'nin 0532 755 ** ** no'lu telefonlarını arayarak sorguladığım 7000190540099 no'lu kargomu hakkında hiçbir şekilde bilgi alamıyor ve bana ulaşmasını sağlayamıyorum. Bu konuda daha hassas davranıp biz bireysel ve maaş müşterilerinizin şikayet ve önerilerini dikkate alırsanız sevinirim.

Safiye 269 Okunma

Cevaplar

  • Safiye18 Kasım 2013

    Bİzim ilk tercihimiz size ulaşmak oldu 2 kez sizin yukarıda belirttiğiniz mail adresinize ve defalarca telefon ile bu şikayetimizi ilettik sonuç alamayınca maalesef bu yolu denedik. Keşke bu site kadar birlikte çalıştığınız firmaları da kontrol ediyor olabilseniz.

  • Akbank Temsilcisi16 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön