20 Şubat 2013 #1643120

Akbank Kartım İptal Edilmiş!

Yaklaşık 2,5 aydır kullandığım wings kartım benden habersiz iptal edilmiştir.Telefon ile sizin tarafınızdan aranarak (444 25 25) önce E. daha sonra H. isimli genel müd. kurye biriminde görevli kişiler beni arayarak sözleşmemin ellerine ulaşmadığını ve yenisini göndermek için güvenlik bilgilerimi istemişlerdir.


Mantıken sizin tarafınızdan aranıyor isem neden güvenlik bilgilerimi telefonda paylaşayım?Bankacılık işlemi yapmıyorum ve tanımadığım birine neden bilgilerimi vereyim.Ne amaçla benden güvenlik bilgilerim istenmiş ve ulaşmadığını belirtilen sözleşmenin iletişim adresime gönderilmesi halinde imzalayacağımı defalarca belirtmeme rağmen neden kartım iptal edilmiştir?

Ceyhun 34 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun11 Nisan 2013

    Konu hakkında hiçbir şekilde olumlu yada bilgilendirici bir yaklaşımda bulunulmamıştır.Ne telefonu açan kişi gerekli bilgi donanıma sahip nede çözüm üretebilecek kadar iletişim potansiyeline.Görüşme sonrasında bankanızla ilgili kullandığım tüm materyaller iptal ettirilmiştir.Bir daha da kullanmayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum.

  • Akbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön