16 Eylül 2013 #2015031

Akbank Kartı Göndermiyor!

9.9.2013 tarihinde Akbank'ın Mehter Çeşmede ki bağımsız ATM'si paramı yatırdıktan sonra kartımı yuttu. Bende hemen Akbank'ı aradım ve durumu anlattım. Onlarda bankaya gidip kartımı kapattırmamı en yakın zamanda kartımın adresime göndereceklerini söylediler. Ben ertesi gün yine Akbank'ı aradım kartımı iptal ettiler, bankaya gitmeme gerek kalmadı.


Gel gelelim sonuca 1 haftadır kart bekliyorum ne gelen var ne giden. Geçen tesadüf ATM'nin oradan geçiyordum, yetkililer anahtarıyla açıp kartımı verecekleri yere yüzüme bile bakmadılar ben durumu anlattım hiç bir şey yapmadılar. Bu ne biçim bankacılık sistemi ben anlamış değilim.

Çağla 305 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön