01 Nisan
Yorum Yap
#10294353

Akbank Kart Üyelik Ücreti Tahsilatı!

4 sene önce Akbank'ta maaş hesabım olduğu için bana banka tarafından üyelik ücreti bulunmayan bir kredi kartı verildi. Maaş hesabım değiştikten sonra benden üyelik ücreti alındı. Arayıp müşteri temsilcisi ile görüştüm ve bu tutar karşılığında bana Chip Para hediye edildi. Ben her sene bu işlemle uğraşmamak için kartımı iptal etmek istedim. Kredi müşterisi olduğum için bundan sonra üyelik ücreti ödemeyeceğim söylendi. Dün kartımdan 136 TL üyelik ücreti alındığını fark ettim. Müşteri temsilcilerini aradım ve 45 dakika görüşme yaptım ancak bir sonuca varamadım. Bu ücret 1 yıllık peşin alınan bir ücret. Ben bu hizmeti almak istemediğimi ve kartımı iptal etmelerini istiyorum ancak maalesef yardımcı olamıyoruz cevabını alıyorum.

Kubilay 239 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay02 Nisan

    Bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım. Olumlu geri dönüş yapamadıklarını ve bu ücretin yasal olduğunu bildiren bir ses kaydı dinlettiler. Ben bu bankadan bir de kredi çekmiştim. Tüm hesaplarımı kapatıp İş bankası ile çalışmaya devam edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi01 Nisan

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları