29 Ağustos 2013 #1981475

Akbank Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yıllardır ailecek Akbank müşterisiyiz. Akbank ın her türlü hizmetinden(kredi,pos cihazı,kredi kartı) yıllarca yararlanıp tüm kesintilerini yıllık ücretlerini ödedik. Bu yıl içinde annemin kredi kartından yıllık kart ücreti kesintisi yapıldı. Müşteri hizmetlerini arayıp iadesini istediğimizde iadesinin olmayacağı ödemek zorunda olduğu bilgisi verildi.


Halbuki arkadaşımında Akbank kartı var aradı ve iadesini aldı. Ben anlayamadım neye göre muamele yapıldığını. Diğer bankalarda kart aidatlarımızın iade sözkonusu oldu. Bundan sonrası için Akbank'la tüm ilişiğimizi kesip, gerek sizin siteniz gerek tüm sosyal medyada şikayetimi iletiyor olacağım. Konuyla ilgilide tüm yasal haklarımı arayacağım.

Anil 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön