03 Mayıs 2013 #1777217

Akbank Kart Ücreti ve Hesap İşletim Ücretinin İadesi Yapılmadı!

Akbank iki ay arayla, 70 TL vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti ve 70 TL'de kredi kartı aidatı adı altında hesabımdan 140 TL para çekti. Bu konuda ücretin iadesini talep ettiğimde talebimi uygun görmediklerini tarafıma bildirdiler ve ben de bankayı arayarak kredi kartımı iptal ettirdim.


Birkaç gün önce beni arayarak kredi kartımı iptal ettirmiş olduğumun sistemlerinde gözüktüğünü ve acaba herhangi bir sorun mu olduğunu sordular. Kartı iptal edersen hemen arayıp sorun mu var diye sormayı biliyorlar fakat aktif hale getirdiğin an senden kart aidatı almayı da biliyorlar.

Ahmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön