15 Haziran
Yorum Yap
#10562818

Akbank Kart Ücreti Kandırmacası!

Uzun süredir Axess kart sahibiyim ve kartımı kullandığım her zaman gecikme yapmadan düzgün bir şekilde ödemekteyim. Daha önceki yıllarda kart ücreti yansıtıldığında müşteri temsilcileriyle görüştüğümde beyanım şu oldu; kart ücreti ödemek istemediğim, kart ücretinin iptal edilerek ücretsiz kartla değiştirilmesi. Fakat ilgililer ücreti iptal edip böyle bir durumda yardımcı olacaklarını beyan ettiler, fakat bu yıl yine benzer durumu yaşıyoruz. 122 TL kart ücreti! Madem sonraki yıllarda böyle bir durumla karşılaşacağız neden daha önce talep etmeme rağmen kartım yasal zorunluluk olarak çıkan ücretsiz kartla değiştirilmedi? Tarafıma yansımış olan ücretin iadesini talep etmekteyim, iade edilmemesi halinde durumu tüm platformlara taşıyacağım.

Mehmet 539 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Haziran

    Bize ulaşın formu ile bize doğrudan ulaşabilirsiniz yazmışsınız fakat, size yazdığımı okumadan yanıt vermişsiniz. Size hangi iletişim kanalıyla dönüş yapalım diye seçenek koymuşsunuz siz istediğiniz kanaldan dönüş yapmışsınız. Size küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum, müşterileriniz bu kadar önemsiz ve değersizse iletişim kanallarınızı kapayabilirsiniz, zaten seçeneklerdeki seçime göre değil siz istediğiniz şekilde hareket ediyorsunuz.

  • Akbank Temsilcisi15 Haziran

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler