16 Ağustos 2017 #9176538

Akbank Kart Ücreti Başlı Başına Problem!

Son kredi kartı ekstreme yıllık üyelik ücreti olarak yansıtmış olduğunuz 119 TL'lik tutara haklı olarak itiraz ettim. Bana 6 ay kalma sözüme karşılık 85 TL'sini iade edeceğinizi belirttiniz. Türlü türlü bahaneler uydurdunuz. Hiçbir teklifi kabul etmeyince itiraz başvurumu alıp dönüş yapacağınızı belirttiniz. Bugün sesli yanıt sisteminizden arandım ve başvurumun olumlu sonuçlanmadığını öğrendim. Sizin kadar müşterilerine değer vermeyen bir banka tanımadım.


Bir çok bankayla çalıştım siz bana farklı bir tecrübe kazandırdınız. Bundan sonra değil Akbank kredi kartı bankanızın önünden geçmem. Kartımı bugün çağrı merkeziniz aracılığıyla iptal ettirdim ve e-devlet üzerinden Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yaptım. Olumlu sonuçlanacağı aşikar. Bu durumu yaşamamak için çok ısrarcı oldum ama siz anlamadınız. Şimdi heyecanla 119 TL'yi yatıracağınız günü bekliyorum.

Semih 606 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön