04 Nisan 2013 #1724976

Akbank Kart Teslimatının Gecikmesi!

Kredi kartımla ilgili olarak banka tarafından arandım ve güvenlik nedeniyle kartımın iptal edilip yerine yenisinin gönderileceği söylendi.14.02.2013 tarihinde kart kapatıldı ve 19.02.2013 te kartın bana kargolandı. Defalarca aramama rağmen kartım halen bana teslim edilemedi.Kart adresinde bulunamamışım gibi şeyler söylendi ki bunun alı astarı yok.


Kargo firmasına mail attım teslim edeceklerini söylediler onlardan da hayır yok. Ve bu gün 04.04.2013 ben halen karımı alamadım. Akbank çağrı merkezine insan yerine makineleri koyun çünkü hepsi aynı şeyi söylüyor fakat çözüm üreten yok. Sadece şunu söylemek istiyorum .Akbank gibi bir bankaya yakışmayacak bir durum. Konuyla ilgilenen kimse yok zaten.

Celal 31 Okunma

Cevaplar

  • Celal18 Nisan 2013

    Neyini değerlendirmeye almışsınız anlayamadım. İsterseniz değerlendirirken de biraz düşünün. Acaba biz nerde hata yapıyoruz diye. Eleman ve çalıştığınız firmaları değerlendirin. Kargo tedarikçisini değerlendirin. Bu kadar büyük bir banka kart teslimatında nasıl bu kadar aciz kalabiliyor bunları değerlendirin. Zaten bu yazdıkların da bir iki kişi tarafından okunup geçiliyordur sesli çağrı sisteminizdeki gibi.

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön