08 Kasım
#12928690

Akbank Kart Teslimatı Yapmadı

Akbank kredi kartı başvurum onaylandıktan sonra, önce çalıştıkları malum kurye şirketi kartı teslim edemedi (verdiğim adrese bile gelmedi) akabinde Akbank çekirge/Bursa şubesine gidip kartı nasıl teslim alabileceğimi, çağrı merkezine de ulaşmakta zorluk yaşadığımı söyledim. İlgili arkadaş; " bir şekilde ulaşacaksınız, biz bile yarım saatte zor bağlanıyoruz çalışan olduğumuz halde" dedi peki diyerek çağrı merkezini tekrar arayıp ulaştım. Teslim edilemeyen kartımın akıbetini sorduğumda, kuryede dağıtımda olduğu bilgisini aldım ve şubeden gidip teslim almak için yönlendirme yaptım. (Çekirge-Bursa şubesi) kartımın şubeye teslim edildiğine dair SMS aldıktan sonra da bugün öğleden sonra kartı teslim almak için şubeye gittim.


Müşteri ilişkileri yöneticisine yönlendirildim, bir müşteri ile ilgileniyordu 30 dakika bekledim ve sıra gelmedi. Müşteri ilişkileri yöneticisi hanımefendi sizi çok beklettik kusura bakmayın diyerek yanıma geldi. Sadece kart teslim alacağımı söyledim, bu isi sizden başka yapacak kimse yok mu diye sordum (bu arada şube bomboştu sıra vs... Başka bir yoğunluk söz konusu değildi) hanımefendi ne yazık ki yok ve isim uzun sürecek cevabini verdi.


Özetle; çalıştıkları kurye firmasi kartı teslim edemiyor, müşteri kartının akıbetini sorguluyor, şubeye yönlendiriyor, şubeye kadar da gidiyor teslim almak için ama yine de teslim alamıyor. Böylesine basit bir teslim işlemini yapmak konusunda bile beceri gösterememek bir tebriği! Hak ediyor. Teşekkürler Akbank tam da reklamlarınızdaki gibi hizmet veriyorsunuz.

Mehmet Mehmet 431 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı12 Kasım

    Şikayetimle ilgili sorun çözüldü. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları