02 Temmuz 2013

Akbank Kart Teslimatı Yapılmadı!

Kuryenet ile ilgili bu kadar şikayet varken neden hala bu firmayla çalışıyorlar anlamış değilim. Akbank kartım kaybolmuştu ve yenisini istedim. Kartım gönderilmiş ama sevgili kuryeci arkadaş adresi bulamamış! Cepten aramak aklıma gelmemiş nedense? Kaldı ki adres kolay bir adres ve ne zaman kuryelik bir durum olsa hiç bulunmamazlık olmamıştır adresimizin.

Büyük ihtimal adresi araştırmadı bile, çekti gitti. Telefon etmemesinden bunu anlıyorum. Lütfen daha profesyonel şirketlerle çalışınız ki biz müşterilerinizde oturup sizin için şikayet konusu açmayalım.

Gökhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön