sta-4-hoverİyi Çözüm

Akbank Kart Hakkında Sorun Yaşıyorum

İsmet İsmet07 Ekim 2020 07:26

Başvurmuş olduğum Akbank kartım dün öğlen elime ulaştı ve aktif etmek için müşteri hizmetleriniz karta para yatırmanız gerekli dedi ve kart şifresini de oluşturduk. Bende saat 15:00 sularında karta ATM den 20 TL yükledim ve deneme amaçlı internet alışverişi yaptım sorunsuz ödedim. Sıkıntıma gelince kart Akbank mobil, Axess mobil ve tarayıcı üzerinden hala görünmüyor! Karta para gönderip alışveriş yapacağım fakat ne IBAN'ını biliyorum ne de başka bir şeyini. Kartımı aktif edin artık lütfen. Resimdeki gibi hata veriyor kart görünmüyor tüm uygulamalarınızda! Yoksa kapatacağım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon İsmet 07 Ekim 2020 08:16

İlave olarak Axess Free kredi kartımda bir sıkıntı yok tüm uygulamalarda sorunsuz kullanıyorum. Yeni gelen Akbank Debit kart bilgilerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum ve görüntüleyemiyorum.

Akbank Logo Akbank 07 Ekim 2020 07:28

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler