06 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1941999

Akbank Kart Başvurusundan Sonuç Alamadım!

Öncelik le insanların zamanı değerlidir . Bizim gibi zamanı az olan insanlar için daha da değerli banka kartı başvurusu için Akbank Mezitli Şubesine gittim . Dediler ki bu işlem için telefondan talep etmeniz gerekiyor . Beni bankadan bu şekilde gönderdiler . Telefonla irtibata geçtiğim kişide bankadan bu işlemi yapmam gerektiğini söylediler .


Akbank'a iletişime geçtim kartımın Mezitli Şubesine gittiğini söylediler . Ben haftalık iznimde bu şubeye gittim ve karşılaştığım sonuç vahim. Kartım iptal olmuş paramı çekmek için 55 dakika bekledim . 55 dakika sıra bekledim , paramı almak için ve ben artık ne banka kartı istiyorum. Nede başka bir şey şunun bilinmesini istiyorum . Akbank çok başarısız.

Soner 23 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları