07 Mayıs 2013 #1784079

Akbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Akbank'ın 12354*** nolu müşterisiyim kredi kartımdan 23/04/2013 tarihinde 85 TL yıllık kart üyelik ücreti kesilmiş. Bir önceki yıl bu tutar 65 TL idi. Resmi makamlar tarafından açıklanan yıllık (2012) enflasyon %6-7 iken, AKBANK nasıl oluyor da sözkonusu yıllık kart ücretlerinde %31'lik bir zammı kendine hak görüyor anlayabilmiş değilim!


Konuyu birkaç gün önce firmaya yazdığım halde, bana klasik "Sözkonusu yıllık kart ücreti tarafınıza iade edilmeyecektir" şeklinde bir e-mail yazdılar. Ben ise bu %31'lik zam ile ilgili olarak firmadan bir açıklama bekliyorum.

Selin 195 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön