25 Şubat 2013

Akbank Kart Aidatını Vermiyor!

Ttarihi dolan Akbank kartımın yerine gönderilen yeni Akbank kartın geçen yıl 50 tl olan üyelik bedeli bu yıl 85 tl zaten tüm yıl boyunca dünyanın faizini ödüyoruz her ay düzenli bir şekilde üstelik maaş hesabımızın ait olduğu banka. kredili mevduat hesabını ihtiyacımız olduğu için mecburen kullanmak zorunda kalıyoruz .


Kart borcumuzun asgarisini ödeyebiliyoruz bunun içinde zaten misliyle geri faiz ödüyoruz birde haklılarmış gibi yıllık 85 tl kart ücreti kesiyorlar bu ücretin kartıma acilen iade edilmesini istiyorum ben hakkımı her şekilde savunacağım ve bununla ilgilenen yerlere kadar çıkacağım günümüz şartlarında 85 tl ciddi bir rakam bizim gibi zor şartlarda çalışan kişiler için .

Hediye 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön