31 Aralık 2015

Akbank Kart Aidatı Maaş Müşterilerinden De Alınıyor İadesini de Yapmıyorlar

Hem maaş kartımdan hem de kredi kartımdan kart aidatı alındı. Hani yasal olarak alınması suç mu değil mi onu geçtim maaş müşterisi olduğumdan beri 3 yıldır alırlardı ama iade ederlerdi bu sene onu da yapmadılar. Maaşım yatıyor kart aidatı alınıyor Akbank' a mı çalışıyorum anlayamadım. Tek kullandığım kredi kartı Akbank' tan maaşım Akbank' tan kredim Akbank' tan ama yaptıkları ayıp.

Uğur 74 Okunma

Cevaplar

  • Uğur05 Ocak 2016

    Hatırlatmak isterim ki maaş hesabımın bulunduğu hesapta bir de kredim var. Akbank dışında 3 bankadan daha kredi kullanmıştım ve hiçbirisi hesabım var diye benden kart aidatı almadı. Bu arada Akbank geri döndü ve bir sürü yasal şartname ile. Sonuç: Olumsuz. Ne kredi kartı için ne maaş için (Şirketler anlaşıyor bazen çalışanların yapacağı bir şey kalmıyor), ne de kredi için tabi ki önermiyorum.

  • Akbank Temsilcisi31 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön