11 Temmuz
#12254437

Akbank Kart Aidatı Kesintisi Yaptı!

Akbank'a hesap açtırmak için gittim kredi kartınız yok size yazalım dediler tamam dedim sizinle hiç çalışmadım deneyeyim dedim hesabımıda açtılar. Kredi kartı da yazdılar daha sonra kartım gelmedi müşteri hizmetlerini aradım sizin kartınız girilmemiş ben size buradan kart yazayım dedi. Tamam dedim ona da 1 ay sonra 2 tane kredi kartı geldi ortak limitli kullanmamıştım ikisi de duruyordu. Birini kapattırmak için aradım kapatmayın kullanın bir zararı olmaz puan yükleyelim dediler tamam dedim hadi kalsın 7 ay sonra kullandım bütün limitine kadar 1 ay sonra 165 TL kart aidatı yazdılar ben şu ana kadar o kadar kredi kartı kullandım hiçbir banka kart aidatı yansıtmadı aradığımda hep iptal ettiler. Bende aidat yazılan kartımı kapatın o zaman dedim 165 TL aidata 35 TL puan verdiler düşünebiliyor musunuz?


Kapattılar kartımı ortak limitli öteki kartıma da aidat yansıtacaklarmış müşteri hizmetleri söyledi böyle çalışma mantığı olabilir mi ya hem 15 TL puanla beni kandır kapatmayayım kartımı diye iki kartıma da 165'er aidat yaz benim ablamda bankacı gerçekten. Kadar kötü bir bankasınız ki insanları azıcık puanla kandırıp aidatı basıyorsunuz. Öteki kartımı da hemen kapattırıyorum çalışma şekliniz insanları kandırmak üzere olmuş.

Cennet Cennet 173 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları