07 Ekim 2015 #3882900

Akbank Kart Aidatı Kesintisi Yapıyor!

Wings kart talebi yaptım telefonla aradılar vs. Karta 2500 TL'de mil yükleyip gönderdiler. Buraya kadar sorun yok. Alırken kart aidatı olup olmadığını sordum gelirse iade edebilirsiniz dediler. 2. Ekstreme 104 lira kart aidatı yansıtmış iadesini talep ettim yapamayız dediler satarken iade ederiz demişlerdi dedim yanlış bilgi vermişlerdir dediler.


Maaşımı garantiden aldığım halde ısrarla Akbank müşterisi olmaya çalışırken gördüğüm bu tutum kartımı iptal etmeme sebep oldu. Sakin aldanmayın bu tür vaadlere. Her şey o kartı satana kadar sonra hepsi unutuluyor. Böyle büyük bir firmanın yanlış bilgi verilmiş diye kestirip atması marka imajına yakışmayan bir durum. Bir daha asla!

Banu 38 Okunma

Cevaplar

  • Banu14 Ekim 2015

    Akbank'tan kart aidatı alımıyla alakalı Akbank tarafından dönüş yapıldı. Buraya kadar sorun yok. Fakat şikayet karşılama birimi yazdığım şikayeti anlayamamis sanırım. Ben tüm bankaların kredi kartı aidatı aldığını biliyorum zaten yıllardır çeşitli bankalarla çalıştım. Problem şu ki satarken neden kart aidatları iade edilir diyor çalışanlarınız. Bilgiyi yanlış veren çalışanınız yüzünden ben neden ödemeye mahkum ediliyorum. Kalite kontrolde bir sıkıntı var ne yazık ki. Bir daha akbankla çalışmak mi asla.

  • Akbank Temsilcisi08 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 08/10/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Akbank Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön