29 Ocak 2016

Akbank Kart Aidatı Kesildi

Bir süre önce maaş müşterisi olduğum Akbank tarafıma çıkarmış olduğu kredi kartını hiçbir ücret talep etmeden kullanabileceğimi söylemiş ben de bu şartlarla kartı aldım, daha sonra Akbank ile maaş müşterisi ilişkim sonlanmıştır, maaş almak için kullandığım vadesiz hesabımı kullanmaya devam edersem hesap işletim ücreti yansıtılacağı yönünde SMS ile bilgilendirme yapılmış bu bilgilendirme sonrası hesap işletim ücreti ödemek istemediğim için hesabımı kapattım, lakin kartı çıkarırken ücret istenmeyeceğine yönelik her türlü taahhüdü verip maaş ilişkisi sonlandıktan sonra tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadan kullanmadığım karta 100 TL bedel yansıtmışlardır.

Haşmet 138 Okunma

Cevaplar

  • Haşmet23 Eylül 2017

    hiçbir girişim olmadı, ben kartımı iptal ettirerek onlardan kurtuldum, deli saçması bir şey resmen adamı enayi yerine koyuyorlar.

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön