09 Ekim
#12756826

Akbank Kart Aidatı İptali

2 senedir kullanmadığım kredi kartımı kullanmam için günde 2 kere yeri geldi 3 -5 kere arandım. Sırf kartı kullanmam için çeşitli kampanyalar teklif edip durdular. Hatta ayda minimum 1.2 TL'lik 12 ay boyunca alışveriş yapmam karşılığında 120₺ dahi teklif ettiler. Geçen ay kredi kartımı kullanır kullanmaz kart ekstreme 150 TL üyelik aidatı kesildi ama kartı kullanmam için aranırken hiç böyle bir şeyden bahsedilmedi.


Üstelik aidatını iptal ettirmek için aradığım da operatör arkadaşınız B** hanım önce bu ücreti sistemin iptal edemediğini söyledi. Daha sonra madem öyle kartımı iptal edin bu şekilde kartımı kullanmak istemiyorum dediğimde bankanın bana 30 TL Chip Para teklif verdiğini kabul edersem 6 ay kartımı kapatmamam gerektiğini söyledi. Bunu da kabul etmediğim de ikinci bir teklif olarak 45 TL Chip Para teklif etti.


Müşteri olarak bu şekilde yıllarca kullandığım banka tarafından mağdur edilmek istemiyorum insanları saf yerine koymaya gerek yok önce kapatamıyoruz sonra 30 sonra 45 tutarsız şekilde kimseyi mağdur bırakmaya hakkınız yok. Eğer böyle bir hakkınız varsa kartınızı kullanın yok şöyle yok böyle devamlı arayıp taciz etmeyin. Üyelik aidatı olarak almış olduğunuz parayı da iade edin.

Seviay Seviay 368 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları