Akbank Kart Aidatı Borcu

Özcan Özcan3 hafta önce

Akbank Axcess Platinum sonu 6925 ile biten kredi kartımdan 26.06.2020 tarifinde 189.00 TL tutarında çekilen üyelik ücretinin iptalini istiyorum. T. C yasalarına göre alınan bu ücretlendirme 13. Hukuk dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125 madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin de olacağına dair kesin hükmü bulunmaktadır. Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde 26.06.2020 tarihinde kesilen 189.00 TL’lik üyelik ücretinin iptalini istiyorum. Aksi takdirde bütün yasal haklarımı kullanarak Bankalar Birliği ve Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı kesin ve net bir şekilde bildiririm. 6625 rakamlarıyla biten Axcess Platinum kredi kartımdan çekilen ücretin iptalini ve geri iadesini talep ediyorum.

Cevaplar

profile-icon Özcan 3 hafta önce

Şikayet metni oluşturmuş olduğum metinle ilgili olarak Bankanızın Müşteri Hizmetleriyle yapmış olduğum görüşmeden konuyla ilgili tarafıma olumsuz bir geri dönüş olduğunu ve bir önceki mesajımda bahsetmiş olduğum üzere var olan bütün hukuki noktalara başvuracağımı tekrar belirtmek isterim.

Akbank Logo Akbank 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler