03 Eylül 2013 #1990269

Akbank Kapalı Kredi Kartının Limiti Sıfırlanmıyor!

Akbank kredi kartı numaram 43***39. Kredi kartım talebim üzerine 25/04/2013 tarihinde kapatılmıştır. Fakat kredi kartı limitim 4.700 olarak kart kapatıldığı için KKB kayıtlarımda 4.700 TL blokelenmektedir.


Kredi kullanım koşullarında bu limitin etkili olduğu bankanızca da bilindiğini düşünüyorum. Kart limitimin acil olarak 0 TL olarak belirlenmesini rica ederim. Bankandan kullanmış olduğum bir kredi kartı yoktur.


Bu durumda benim riskimi blokeleme hakkı bankaya nereden verilmektedir. Tekrar açılamayacak statüyle kredi kartımı kapatıp 4.700 TL olan kart limitimin 0 TL olarak belirlenmesini istiyorum.

Özlem 72 Okunma

Cevaplar

  • Özlem06 Eylül 2013

    Bana herhangi bir dönüş olmamıştır. Konu son derece onemlidir sahibi olmadığım bir ürün kredi riskim gibi gözükmektedir. Konunun hukuki yollara başvurmadan acil cozumlenmesini istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön