15 Mart 2013 #1687579

Akbank Kapalı Kredi İçin Hayat Sigortası!

Akbank tükeci kredimi kapatmış olmama rağmen otomatik ödemelerim için ayırdığım paradan Aviva Sa Sigorta adıyla 36,34 TL hayat sigortası kesti. Kredinin kapatılmış olduğunu alınan paranın haksız olduğun belirten bir dilekçe yazdım. Bana, bankaları nezdinde başka bir kredim olduğunu teminatsız kalacağı için iade yapamayacaklarını yazdılar. Ben de bir önceki krediyi aldığımda hayat sigortasının zorunlu olmadığını isteğe bağlı olduğunu hatırlattım sigortaya konu olan.


İkinci krediyi almasaydım ya da gününden önce kapatmasaydım ne yapılacaktı? İtirazlarım üzerine lütuf edip 36 tl nin 18 ni iade etmişler ne tutarsa artık kiminin parası kiminin duası.

İlkere 37 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön