31 Ekim 2016 #6818871

Akbank Kapalı Karta Ücret!

Babam E.Ö'ün geçen yıl çağrı merkezini arayarak kapattığı karta bu yıl aidat ücreti yansıttığınızı görmekteyiz. Bu durumu Aksigorta firmasının irademiz dışı yaptığı sigorta işlem tutarının iadesini talep ettiğimizde fark etmiş durumdayız. Hem irademiz dışında sigorta yapmışsınız hem üzerinden 6 ay geçmesine rağmen 1 TL gibi komik bir iade dışında herhangi bir iade yapmamışsınız hem de hala müşterinizi uğraştırıyorsunuz. Pes!

Osman 267 Okunma

Cevaplar

  • Osman08 Kasım 2016

    Farklı bir kanaldan ilettiğim şikayetime nihayet çözüm sağlandı. 6 ay önce çm kanalıyla ilettiğimde çözülseydi keşke...

  • Osman03 Kasım 2016

    Müşteriyi tespit edemediğinize dair maille dönüş yapmışsınız. mbb: 21022680 Bir sonraki geri dönüşünüzde ne yer alacak çok merak ediyorum.

  • Akbank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön