03 Nisan 2013

Akbank Kanser Olunca Bedava Para Veriyormuş!

4 yılı aşkındır Akbank la çalışmaktayım gerek kredi kartı ve tüketici kredisi kullanmaktayım çok şükür fazla bir gecikmem ya da cezaya düşme gibi pozisyonum olmadı Akbank'a da teşekkür ediyorum sıkıntılı günlerimde her zaman destek oldu.


Yaklaşık 10 gün önce çağrı merkezinden *** hanım isminde bayan aradı ve bana tebrikler ödemelerinizi zamanında yaptığınız için 30. 000 tl kazandınız dedi konuyu anlamadan sevindim ama anlatınca kanım dondu .


Dediği aynen şöyle ***bey kanser hastası olunca sağlık raporunuzla gelip karşılıksız 30. 000 tl nizi alabilirsiniz dedi bende kanser olduktan sonra trilyon verseniz ne yazar dedim psikolojimi alt üst etti şuan kampanyanızı mahkemeye vermeyi düşünüyorum.

Arif 80 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 04.04.2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Arif17 Nisan 2013

    cevaplandı diye yazmışınız ama bir cevap alamadım

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön