07 Temmuz 2015

Akbank Kampanyadan Yararlanamadım

31 TEMMUZ'a kadar olan N11.com kampanyasında şöyle bir madde düşülmüş:
Kampanyadan sadece Akbank Direkt Mobil Bireysel’e müşteri numarası veya kredi kartı numarası ilk kez giriş yapan müşteriler faydalanabileceklerdir.

Ne yani biz eskiden bu yana kullanıyoruz ve devamlı müşteriyiz diye kötü mü olduk. Benim ilk kez kullanandan farkım nedir? Böyle bir kampanya gerçekten fazlaca ayrımcı ve sinir bozucu. Şahsen ben bu kampanyadan yararlanamazsam ya Akbank direki silip bir daha kullanmayacağım ya da kartı iptal edeceğim. Ay da yılda bir olan bu kampanyalarda kendi içinizde de yaptığınız bu ayrım hiç hoş durmadı. Kampanyadan yararlanma adına umarım yeterli bilgi verirsiniz.

Salih 74 Okunma

Cevaplar

 • Salih16 Eylül 2015

  hiçbir şekilde geri dönüş olmadı kampanyada bitti zaten

 • Akbank Temsilcisi24 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Salih21 Temmuz 2015

  Mesaj yazdınız kampyanya bitecek hala arayan yok. Ben böyle bir kampanya şekli görmedim ya. Madem Akbank müşterine kampanya yapacaksın. Ayrım gözetmeden, programı kullananlar faydalansın.

 • Akbank Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön