09 Eylül 2013

Akbank Kampanyadan Faydalanamadım!

Axess kart ile birlikte yaptığınız yada yapmaya çalıştığınız kampanya dahilinde farklı günlerde 4 kere 100 TL yakıt alındığında 40 TL hediye kampanyasına katıldık. 1. gün Isparta yolu üzeri Ortaköy mevkinde 100 TL lik mazotu aldık. 2 nci günde Polatlı girişinde Toplu Un diye denilen bir Petrol ofisinden alma gafletinde bulunduk.

İstasyonun her tarafında kampanyayı bildiren afiş ve reklam uygulamaları mevcut. Ancak yakıtımı alıp kasaya gittiğimde Akbank Pos'un çalışmadığı söyleniyor. Malum olmasını bekledim ama olmadı. Süper esprili çok bilmiş kasa görevlisi dışardaki arkadaşlara söylemiştim diyor. Yani POS destek hattı neden var? Ve bu hattı aramak zor mu? Her firma kampanya yapmasın.

Ömer 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön