18 Eylül 2014

Akbank Kampanyada Verdiği Sözü Tutmuyor.

Akbank'ın fatura ödeme talimatı kampanyasına 07.08.2014 tarihinde kayıt olarak 4 adet fatura ödeme talimatı verdim. Kazanılan chip para 9 eylülde karta yüklenecekti. Fakat 9 eylül kartıma yüklenmediği Akbank hizmetlere e-posta yoluyla şikayetimi yazdım.

18.09.2014 tarihinde " Yapılan inceleme sonucunda ilgili talimatları eylül ayında verdiğiniz belirlenmiştir. Bu nedenle kazanım talebinize olumlu yanıt verilememektedir "şeklinde cevap geldi. Hesabıma baktığım zaman verilen talimatların tarihinin 10.09.2014 olarak değiştirildiğini gördüm. Bu talimatlar aslında 7.08.2014 tarihinde verilmiş olup (sanırım 10.09.2014 kartım değiştiğinden dolayı) Akbank tarafından değiştirilmiştir.

Gürkan 256 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan27 Eylül 2014

    konuyla ilgili hala çözüm için tarafıma bilgi verilmemiştir. Kendilerine mail yoluylada durumu açıkladım fakat çok yoğun oldukları için sanırım daha konuya vakit ayıracak zaman bulamadılar.

  • Akbank Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön