02 Ocak 2015

Akbank Kampanya Kapsamında Chip Param Kartıma Yüklenmedi

Axess yeni yıl kampanyası kapsamında Aralık ayında giyim, market, aksesuar, kozmetik, optik, saat ve elektronik sektörlerinde, axess üye iş yeri olsun olmasın, tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 2. ve 4. ve 6. ve 8. harcamanız da 25’er TL chip para kazanacaktım. 16 ve 17'sinde yaptığım 4 işlem için 50 TL kazandım ancak sonraki 18, 21, 24, 24, 27, 28 ve 30'unda yaptığım akaryakıt harcaması haricinde ki 5 işleme karşılık sadece tek bir 25 TL hesabıma yatırıldı.


Hadi hediye limiti doldu desem bu kazanım son işlemlerin birinde yatmazdı. 4442525 açmadığı için, buradan 9 Ocak'ta kazanacağım ayrı 50 TL dışında ki bu eksik kalan 25 TL'nin kartıma tanımlanmasını talep ediyorum.

Muhammed 389 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed08 Ocak 2015

    Akbank incelemesini tamamlayıp benimle paylaştı da nasıl bir inceleme yaptı anlamadım. Zira gönderdiği mailde Yılbaşı kampanyasından 75 TL yatırıldığını ve tarihlerini iletmişler. Zaten ben 75 TL'nin yattığını şikayetimde belirttim. Benim asıl talebim kampanya kapsamına giren 3 tane daha harcama olduğu halde 4. 25 TL'nin hesabıma yatırılması noktasındaydı. Bu konuyla alakalı hiçbir inceleme yapmamışlar. Tekrar değerlendirilip ilgilenilirse sevinirim.

  • Akbank Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön