15 Mayıs
#11977268

Akbank İzinsiz Üyelik Ücreti İadesi!

Akbank Axess kredi kartı üyelik ücretinin iadesi! Akbank Axess Gold sonu 9010 no'lu kredi kartımdan hukuksuz olarak 10.05.2019 tarihinde üyelik ücreti adı altında çekilen 150,00 TL’nin iadesini ve ''5464 sayılı banka kartları ve kredi kartları kanununun sözleşme genel işler şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde kart hamilinin yaptığı işlemler nedeni ile sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir surette ödeme talep edilemez.


Kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz. Sözleşmede kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez'' maddesine istinaden kesilen ücretlerin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Yapılmadığı sürece Tüketici Hakları'na giderek ve CİMER’e başvurarak yasal işlem başlatacağım.

Zeynep Zeynep 226 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeynep'in Teşekkür Mesajı15 Mayıs

    Teşekkürler

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları