10 Mayıs 2013 #1789437

Akbank İşsizlik Sigortası!

Geçen hafta Akbank tarafından arandım bir bayan işsizlik sigortası hakkında bilgi verdi ve aylık harcamalarımın sadece % 1 i kadarını ödeyeceğimi söyledi. Bende kabul ettim , bu ayki ekstrem kesildiğinde bu ayki harcamam değil toplam borcum üzerinden % 1 olarak para kesilmiş 24.40 tl .


Müşteri hizmetlerini aradığımda poliçenin iptal edilebileceğini fakat paramın iade edilemeyeceğini söylüyor.Başka bankada aynı durumda geçerli olan arkadaşımın işlemini iptal edip parasını iade ediyor. Ben bunu Müşteri hizmetlerindeki arkadaşa söylüyorum diğer bankalar bizi ilgilendirmez diyor ( S. hanım ) müşterisine verdiği hizmet bu olsa gerek . Ben bu paranın iadesini istiyorum Akbank ailesi .

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Temmuz 2013

    Akbank tarafından gonderilen bu bildirimin bir benzeri tarafıma ulaşmış olup çözmek için hiçbir çaba gösterilmemiştir.Standart uygulamaları yapıp benım mağzuriyetim giderilmedi.

  • Fatih01 Temmuz 2013

    akbankı bir daha asla ve asla hiç bir konuda tercih ve tavsiye etmem .

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön