07 Şubat 2014 #2281276

Akbank İşsiz Kaldım İşsizlik Sigortası Primimi Vermiyor!

Kredi kartı işsizlik sigortası yaptırdım Akbank Avivasa Sigorta tarafından aylık primleri düzenli ödedim. Şimdi işsiz kaldım Akbank'ı aradım isşiz kaldığımı ve kart ödemelerimi yapamadığımı anlattım. Avivasa Sigortayı aramamı söylediler aradım durumumu anlattım ve bana belirli süreli çalışanların bu sigortadan yararlanamadığını söylediler ama sigorta yapılırken bu durumdan bahsetmediler!


Akbank'ı aradım bu durum bizimle ilgili değil Avivasa Sigortayla görüşün diyorlar. Sigorta ise Akbank'la görüşün diyor. Mağdur durumdayım. Ben sadece aylık ödediğim primlerimi geri istiyorum.

Hasan 105 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön