10 Mayıs 2016

Akbank İşletim Ücreti Aldı

Akbank'ta hesap açarken 2 tane otomatik ödeme fatura talimatı verirsem, işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Aylar sonra faturamın ödenmemiş, işletim ücretinin çekilmiş olduğunu gördüm. Hata olduğunu söyleyip düzelttiler. Aradan aylar geçtikten sonra yine aynı şeyin yapıldığını gördüm. Bu sefer faturalarda düzenli ödeme olmadığı için dediler ve itirazımı ret ettiler. Bu ne demek diye sorunca; faturanın mutlaka her ay ödemesi olması gerekirmiş. Peki bunun için uyarmanız gerekmez miydi?Sorusuna da aldırmadılar bile. Ben de tüketici haklarına bildirdim 1 sene sonunda kazanmışım ama banka 51.38 TL'yi ödemek yerine, bir üst mahkemeye giderek bana dava açmış.

Nihal 157 Okunma

Cevaplar

  • Nihal13 Mayıs 2016

    Verilen sözleri yerine getirmeden müşyeriyi mağdur etmek. Bence bu affedilir bir şey değil. Önce uyarıda ve açıklamada bulunabilir sonra uygulamalarınızı yapardınız. Siz benim faturamı ödemeyin, hesap işletim ücretini ödeyin. O da yetmedi Tüketici Hakem Heyeti tarafından kazanılmış hakkımı mahkemeye taşıyarak haksız yere itiraz edin. Hem de 1 sene önceki 51tl. İçin. Bu mu sizin müşteri memnuniyeti?. Teşekkür ederim sizde kalsın.

  • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön