09 Mayıs 2013 #1787575

Akbank İşletim Ücreti!

2010-2012 yılları arasında maaşımı Akbank'tan almakta iken 2012 yılından itibaren başka bir bankadan almaya devam ettim. Akbank'taki hesabımı da,banka ile çalışma durumum olabilir diye kapatmama gafletinde bulundum.2013 yılının Mart ayında ÖSYM'nin yapmış olduğu sınavda gözetmenlik karşılığı 93-TL ÖSYM tarafından Akbank'taki hesabıma yatırıldı.


Bankaya gittiğimde 38-TL bulunduğunu gördüm sorduğumda 55-TL olarak Hesap İşletim ücreti kesildiğini öğrendim..Banka yapabilecekleri bir şeyin bulunmadığını bildirdi.Müşteri ilişkileri ile görüştüm.Şikayet sonucu olarak ücretin kesilmesinin doğru olduğu belirtildi.Eski maaş müşterisinden ilk fırsatta para kesilmesi çok ayıp.

Yasemin 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön